Wyniki przesłuchań

Na wstępie chciałam Wam serdecznie podziękować za te kilka miesięcy wspólnej pracy – wykazaliście się dużym zaangażowaniem i wytrwałością, które trudno przecenić. Chciałabym też byście wiedzieli, że każdy z Was ma predyspozycje i potencjał, aby dobrze śpiewać i stać się wartościowym chórzystą. Niestety, nad czym głęboko ubolewam, rzeczywistość działania zespołu jest okrutna i do dalszej pracy mogą zostać zakwalifikowane osoby najbardziej zaawansowane w sztuce śpiewaczej, których wprowadzenie nie zaburzy dotychczasowego funkcjonowania danego głosu. Stąd też z dużą częścią z Was jesteśmy zmuszeni się pożegnać, co jednakże pamiętajcie, nie zamyka Wam drogi do Chóru – niejednokrotnie ci, którym w danym roku nie udało się wejść do składu, przychodzili do nas później, a ich kolejne uczestnictwo w „Młodym Chórze” kończyło się sukcesem. 
Dziękuję Wam zatem jeszcze raz za nasze dotychczasowe spotkania, a wymienione osoby na poniższej liście prosimy o obecność na kolejnym, ostatecznym przesłuchaniu w czwartek o godz. 18.00.
Życzę Wam wielu sukcesów na gruncie nauki i medycyny, jak również rozwoju pasji pozauczelnianych.
Anna Moniuszko 

 

Oto lista osób, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu przesłuchań:

Magdalena Odachowska, Daria Wasilewska, Paula Mantiuk, Katarzyna Tarasiuk, Eliza Dąbrowska, Marta Baczewska,Edyta Mermer, Natalia Karpiuk, Anna Muszyńska, Klaudia Mickiewicz, Marta Silkiewicz, Katarzyna Paszkowska, Karolina Gładkowska, Anna Walczuk

Igor Łabuz, Piotr Suchowerski, Piotr Wereski, Krzysztof Koryciński, Dominik Wiszniewski, Michał Ilnicki, Michał Dziekoński i Patryk Bobowik.

 

Do zobaczenia w czwartek o 18:00!

 

Recent Posts